ללמוד לבנות חנות דיגיטלית ולעבוד מכל מקום

נוודות דיגיטלית כי העולם הוא כפר גלובלי קטן, אם כבר הוצאתם דרכון פורטוגלי ואתם רוצים להתחיל את המסלול שלכם מסביב לעולם – הגעתם למקום הנכון. יותר ויותר צעירים כיום מבינים את החשיבות והיתרונות הרבים העומדים מאחורי הנוודות הדיגיטלית והאפשרות לעבוד מכל מקום, בכל מה שאתם רוצים.

הנוודות הדיגיטלית היא למעשה שם כולל למגוון רחב של מקצועות מהם ניתן  להתפרנס בלי לצאת מהבית או לחילופין – גם אם אין לכם בית משלכם. 

אתם יכולים לבחור בין מגוון רחב של מקצועות הכוללים בניית חנות וירטואלית, עבודה בשיווק באינטרנט, קידום אתרים באינטרנט, בניית אתרים, שיווק ברשתות החברתיות השונות, מתן שירותי תרגום, שירותי תכנות, הענקת שירותים של כתיבה או עריכה, שירותי תמלול ועוד מגוון עצום של אפשרויות.

הנוודות הדיגיטלית הולכת וצוברת תאוצה ככל שיותר ויותר אנשים מבינים את היתרונות הרבים הטמונים באורח חיים שאינו מחייב ביצירת סדר יום קבוע. הנוודות הדיגיטלית בעצם מאפשרת לכם להיות האדונים של עצמכם.

בעידן בו איש כבר אינו באמת מחויב להקים בית אלא ברגע שהוא מרגיש שהוא רוצה את זה, וגם במקרים הרבים האלה אתם תמיד יכולים למצוא את הפרטנר או הפרטנרית שירצו לקחת אתכם חלק בזה  ולהיות חלק מהמסע שלכם – אין ספק כי הנוודות הדיגיטלית פותחת לכם צוהר לעולם שכולו הצלחה מסחררת בעולם הדיגיטלי.

הנוודות הדיגיטלית היא למעשה חלק מההתפתחויות של העידן הפוסט מודרני הפותח בפני צעירים רבים את הצוהר לחיים הרבה יותר פשוטים והרבה יותר איכותיים. מה משמעות הדבר? בעידן הפוסט מודרני קריירה היא כבר לא מה שהיא הייתה בעבר.

בעבר – הורינו היו מטפחים קריירה אחת למשך כל החיים וממשיכים לטפח אותה עד יומם האחרון וככל שהיו צוברים יותר ויותר וותק, כך היו יכולים יותר להרוויח או ליהנות ממוניטין, לקבל יוקרה ולרכוש מיומנות ספציפית בתחום הנבחר.

כיום כבר פני העולם העסקי השתנו פלאים.

במקצועות היותר מבוקשים אפשר למצוא הכשרות של חודשים ספורים המאפשרות לצעירים להשתלב ישירות בתחומים הרצויים להם וגם בתחומים אלו כמעט ואי אפשר לומר שיש יציבות למשך שנים רבות. גם במקצועות ממשלתיים או מקצועות בהם יש יותר יציבות למשך שנים, כמו עריכת דין, רפואה, ראיית חשבון ומקצועות אחרים הקשורים בכלכלה – ישנה דרך ארוכה מאד בה האדם צריך ללכת עד שהוא מגיע לנקודה אחת בה הוא יכול לנוח על זרי הדפנה וגם אז, הדרך המקצועית שלו האמיתית רק מתחילה.

אז מה עושים היום? היום צעירים כבר הבינו שהמפתח הוא מזמן לא במציאת קריירה מרשימה לכל החיים. בעידן הפוסט מודרני יותר ויותר צעירים מבינים את החשיבות הייחודית שיש לחופש של הנשמה. הקריירה שהעניקה לדורות הקודמים את הפרסטיז'ה והיוקרה הרצויה, כבר אינה מוערכת על ידי דור החש כי את ההגשמה העצמית שלו הוא יכול להשיג באמצעים אחרים. אם בעבר הקריירה הייתה מה שהגדיר את האדם היום מה שמגדיר את האדם הוא האדם עצמו.

אין ספק כי אנחנו יכולים לקחת דוגמה מהערכים של הדור החדש וליישם אותם לתוך חיינו שלנו.

 אם אתם חולמים לחיות חיים חופשיים בלי לוותר על איכות החיים שלכם ועל הכנסה ראויה, נוודות דיגיטלית הינה בין הפתרונות היותר מועדפים על רבים המחפשים את הדרך להצלחה כלכלית בלי להיות משועבדים למערכת.

רבים מהנוודים הדיגיטליים משיגים דרכון פורטוגלי ונהנים מיתרונות רבים שתושבי ישראל אינם נהנים מהם. החופש לתור את העולם כולו ולהצליח ליהנות מעבודה והכנסה יציבה וקבועה בכל מקום בעולם בו יש אינטרנט – הוא יתרון שאין לו מחיר בעיני רבים. אם אתם רוצים להיות חופשיים ולא להיות משועבדים לחיים יומיומיים משעממים המבוססים על שגרה משעממת -0 נוודות דיגיטלית היא הפתרון האידאלי עבורכם.

בדקו את הדרך הטובה ביותר להוציא דרכון פורטוגלי בלי להתעכב יותר מדי בארץ.

התחילו לברר על הערים והמקומות המועדפים עליכם לעבודה. באמצעות המקצוע שתבחרו לכם, לא תצטרכו להיות תלויים בחסדיהם של מעסיקים פורטוגליים ותוכלו להיות אדונים לעצמכם בכל מקום שתבחרו. בשל עליית ערך השקל והתייקרותו, כמעט כל מקום שתבחרו לעבוד בו – יהיה זול יותר מישראל כך שאיכות החיים שלכם תצמח משמעותית ואתם תוכלו להיות במקום הרבה יותר יציב מבחינה כלכלית.

היתרונות העצומים של הנוודות הדיגיטלית הופכים את המתעניינים בתופעה ליותר  ויותר אקטיבים ולמעשה כיום כבר יש קהילות מגוונות של נוודים דיגיטליים הלוקחים חלק פעיל בהפצת האג'נדה  שלהם ואחרים שפשוט חיים את חייהם על הגל השקט ולא מחפשים יותר מדי רעש ובלאגנים. החיים יכולים להיות פשוטים ומהנים כפי שתמיד חלמתם כשאתם מאפשרים לעצמכם לרדת OFF THE GRID ולהיות בדיוק על הקו הישיר להגשמת החלומות שלכם.

 

אם אתם רוצים לחיות את החיים האמיתיים בלי לחכות למשהו או למישהו שיקרה ויביא אותם אליכם, נוודות דיגיטלית היא המקום הטוב ביותר להתחיל ממנו, ותוכלו לעשות זאת בכל רגע נתון, מכל מקום בעולם, רק בשעות שמתחשק לכם ורק במקומות שבא לכם. זה הוא בדיוק היתרון של הנוודות הדיגיטלית – היא פותחת פתח לעולמות חדשים של התנסויות וחוויות מבלי לסכן את מה שכבר יש לכם ותוך אפשרויות חדשות ולא נודעות של אורחות חיים הרפתקניים או שקטים, שגרתיים או משתנים, ייחודיים או גנריים – הכל נמצא בידיים שלכם מרגע שהוצאתם דרכון זר ואתם הולכים לכבוש את העולם ולעשות את המקסימום שלכם כדי ליהנות מהטוב שהעולם שולח אליכם. העדיפו תמיד את הדרכים הפשוטות ביותר וראו כיצד הנוודות הדיגיטלית פותחת לכם דלתות לאפשרויות שחשבתם שקיימות רק בסרטים.

קרדיט לכתבה:

 אגאי AGHAI

כתבות נוספות שאולי תאהבו

לומדים ונהנים

No data was found