קמפוס פסיכומטרי – המשרד לשוויון חברתי

קורס הפסיכומטרי הרשמי של ישראל מטעם המשרד לשוויון חברתי ובשיתוף המרכז הארצי לבחינות והערכה הינו קורס חינמי ומלא ופתוח לכל דורש בחינם.

מה מייחד קורס זה משאר הקורסים?

הקורס נתמך באמצעות המרכז הארצי לבחינות ולהערכה שהוא הגוף שמחבר ומעביר את הבחינה הפסיכומטרית ומעביר שאלות לדוגמה במסגרת הקורס ואף הכשרה למעריכי מטלות הכתיבה.

בקורס יזכו התלמידים לקבל הצצה ל"מאחורי בימת" המבחן וילמדו להכיר את סודות הפסיכומטרי. מה עומד מאחורי כל שאלה שנשאלת ואיך ניתן לפתור אותה באופן מהיר ויעיל.

תיאור הקורס

קורס הפסיכומטרי של המשרד לשוויון חברתי הינו קורס הכנה חינמי ובו ניתן ליהנות מכל מה שיש בקורס פסיכומטרי רגיל ואף יותר מכך.

הלמידה בקורס מתבצעת בעזרת תוכנית לימוד יומית, שיעורי וידאו הזמינים לתלמידים בכל שעות היממה, תרגול של שאלות פסיכומטריות ממועדים בעבר, מערכות לימוד מילים, מערכות תחקור סימולציות ועוד.

במהלך הקורס ניתן לעבוד על בסיס תוכנית לימוד לבחירתכם או לבחור אם להתקדם בקצב שלכם. כל תלמיד בקורס זכאי לבדיקה של שלושה חיבורים ללא כל עלות כספית. באתר האינטרנט של הקורס ניתן ליהנות מצוות מדריכים הזמין לשאלות ללא כל הגבלה.

עבור תלמידים המעוניינים בתגבור ניתן להצטרך לקורס המתוגבר המסובסד על ידי המדינה במחיר של 250 ₪. בקורס המתוגבר כולל הצטרפות לכיתה של עד 30 תלמידים עם מדריך קבוע, 28 שיעורי חזרה כיתתים של שעה אחת כיתתים און ליין ב-LIVE, שבעה שיעורים פרטיים און ליין בני חצי שעה ובדיקה של שבעה חיבורים.

קורס התגבור מתאים ואידיאלי לרבים, גם אם מדובר על תלמידים בעלי יסודות חזקים, נבחנים חוזרים ובין אלו המעדיפים לימוד בקצב איטי ובחזרתיות על החומרים הנלמדים.

רוב התלמידים בקורס הם תלמידים הניגשים בפעם בראשונה למבחן הפסיכומטרי, כשעבור נבחנים חוזרים יודעת המערכת להיות גמישה ולאפשר לכל תלמיד חוזר להתמקד יותר בנקודות שדורשות חיזוק, בלי הצורך ללמוד מחדש את כל חומר הבחינה.

הקרוס המקוון אף יעיל לתלמידים הלומדים בקורס עליו שילמו. הקורס המקוון מטעם המשרד לשוויון חברתי יכול להוסיף לאותם תלמידים טכניקות נוספות אליהם לא נחשפו בקורס עליו שילמו, ליהנות מסימולציות נוספות ומבדיקה של שלושה חיבורים נוספים בתוספות לאלו שנבדקו במסגרת הקורס שלהם. בתוספת של 250 ₪ יוכלו ליהנות משיעורי חזרה בנושאים שכבר הכירו בקורס עצמו וכך יוכלו לבדוק בעצמם עד כמה הם שולטים בחומרים שנלמדו.

 

תעשו לנו לייק עדכונים שווים בעמוד !