יואל גבע פסיכומטרי

ביואל גבע מכוונים גבוה

חברת ההשכלה הפרטית של יואל גבע מהווה את אחת מהחברות המובילות בישראל בתחום ההכנה לקראת בחינות הבגרות והפסיכומטרי. החברה הוקמה ב-1991 ולה עשרות סניפים בכל הארץ.

בית הספר הוקם, כאמור, בשנת 1991 על ידי יואל גבע – מורה למתמטיקה שהגה את רעיון הקמת בית הספר, נוכח מספר רב של תלמידים המבקשים ללמוד בקורסים עליהם היה אחראי בסוף שנות השמונים בחברת "אנקורי".

בית הספר הראשון אותו הקים גבע היה בבניין הגימנסיה העברית הרצליה. תחילה הועברו לתלמידים שנרשמו קורסי הכנה לבחינות הבגרות במתמטיקה, אנגלית ולשון על ידי גבע עצמו יחד עם סיוונה כרמי-עמיר וד"ר יהודה עמיר. כיום, מתאפשר לתלמידים ללמוד ב"יואל גבע" את כל מקצועות החובה לבגרות ואף פיזיקה, גאוגרפיה, היסטוריה, ספרות והשלמה לחמש יחידות בתנ"ך.

את המחלקות לקורסי הכנה לפסיכומטרי הקימו ב"יואל גבע" ב-1996. על קורסים אלו היה אחראי איתי ישורון, עו"ד במקצועו, שהגיע כ"רכש" מקצועי ומשמעותי מחברת "קידום". הקמת קורסי ההכנה לפסיכומטרי היוו גם זרז ופלטפורמה משמעותית של החברה שהחלה להתרחב לסניפים רבים ברחבי הארץ. כיום נהנים התלמידים ב"יואל גבע" משלושה קורסים מותאמים לפסיכומטרי – עבור תלמידי תיכון, לעתודאים ולחיילים משוחררים.

עם השנים הבינו "ביואל גבע" את הצורך של תלמידים רבים בקורסים נוספים שיאפשרו להם לצלוח את עולם האקדמיה ועולם התעסוקה אליהם הם מכוונים בעתיד הקרוב והרחוק יותר. בין היתר, פיתחו ב"יואל גבע" את קורס האנגלית המדוברת שפותח במסגרתם. הקמת הקורס נולדה מתוך התפיסה שעבור רבים המעוניינים ללמוד בחו"ל או להשתלב בעולם בקריירה, מחייב הדבר ידיעת השפה האנגלית על בוריה, כשהצורך להשתפר הוא בעיקר ברמת הדיבור ולהגיע לרמה גבוהה יותר.

מחלקת המחקר של "יואל גבע" עמלה במשך שנתיים על מנת להפיק את קורס האנגלית המדוברת תוך גיוס של טובי המורים בישראל ללימוד אנגלית. קורס האנגלית של "יואל גבע" מבוסס על שתי הנחות יסוד המהוות את אבני הדרך המרכזיות של הקורס – האחת, הצורך בצוות מורים ומדריכים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר שישמשו גם כמנטורים עבור התלמידים בקורס, ושנית – אמירה וידעה בסיסית ביותר שאומרת שבכדי לשפר את האנגלית שלנו עלינו לדבר אותה כמה שיותר.

ב"יואל גבע" נמצאים תמיד עם האצבע על הדופק בכל הנוגע לחידושים בעולם הדיגיטל שיאפשרו לתלמידים ליהנות מחוויה לימודית מהנה, קלה והכי חשוב – יעילה. ביטוי לכך ניתן לראות באותו קורס אנגלית. התלמידים בקורס נהנים אף מתרגול ביתי במחשב הנייד שלהם בעבודה מול מערכת לזיהוי קול שפיתחו בחברה. ב"יואל גבע" מאמינים שלערך לימוד האנגלית ב"שלט רחוק" יהיה יעיל אם כל תלמיד יזכה לקבל פידבק מידי על האופן הנכון בו הוגים ומבטאים מילים ומשפטים באנגלית. המערכת החכמה, עימה עובדים ב"יואל גבע", יודעת לזהות את הבהרות התלמיד בעת תרגול מילים ומשפטים באנגלית ולהעניק משוב מדויק כיצד יש להגות את אותם מילים ומשפטים בצורה נכונה ומדויקת.

נקודה משמעותית נוספת בהתפתחות החברה החלה ב-2005 כשב"יואל גבע" הקימו במסגרתם הוצאת ספרי לימוד שהפכו לספרים בהם עשו שימוש מסגרות לימוד ובתי ספר רבים ברחבי הארץ. ספרי הלימוד נכתבו על בסיס הניסיון הרב של המורים והמדריכים ב"יואל גבע", תחת מחקר יסודי ומקיף, על מנת להפוך את הספרים למונגשים ונוחים ללמידה. בין היתר, ניתן למצוא תחת הוצאת הספרים של "יואל גבע" ספרים ללימוד מתמטיקה והכנה לכל שאלות הבגרות במקצוע זה, ספרים המיועדים לתוכנית של "נוער מוכשר" בבר אילן, ספרים המיועדים ל"תוכנית סאלד", חומרי הוראה ייחודיים למורים ומדריכים ועוד.

רשימת הממליצים של "יואל גבע" לא משאירה מקום לספק שמדובר באחת המסגרות הלימודיות האיכותיות שיש בישראל. עבור רבים מהווה "יואל גבע" את אבן הדרך הראשונה והבסיסית לתוך עולם האקדמיה והתעסוקה, כשהיא עצמה יודעת לעשות את קפיצת המדרגה בתחום הלימוד לאורך שנותיה הרבות.

אתר האינטרנט של יואל גבע >>> https://www.geva.co.il/

 

לימודי עריכת דין

מתוך רשימת המקצועות הפופולריים, אין ספק כי עריכת הדין היא אחד מתחומי העיסוק הכובשים את המקומות הראשונים. העולם המשפטי מאז ומעולם הצית את דמיונם של

קרא עוד »
לימודים בקנדה

לימודים בקנדה

במקרה שבו אתם מעוניינים לעבור לקנדה על מנת ללמוד באחד ממוסדות הלימוד במדינה, הפרוצדורה שאותה תצטרכו לעבור תהיה קצת שונה.  ראשית עליכם להציג מכתב קבלה

קרא עוד »