ניב רווח פסיכומטרי – בואו להרוויח ציון גבוה בפסיכומטרי

במארג המסגרות המכינות תלמידים לקראת מבחן הפסיכומטרי בולטת לטובה "ניב רווח פסיכומטרי". חברה המתגאה ברמת ציונים גבוהה מעל הממוצע של התלמידים שבחרו בה.

בראש החברה עומד ניב רווח – עו"ד, בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים MBA. רווח למד והעמיק אודות הבחינה הפסיכומטרית משנת 1999 והוא נמנה כיום בין מדריכי הפסיכומטרי הבכירים בישראל. העמקתו בתחום המבחנים הפסיכומטריים הביאו את רווח למעמד של מומחה בתחום, כשהוא מביא עמו ניסיון רחב תוך מתן קבלות מוכחות בכל הנוגע לפיתוח חומרי לימוד והבנה לקראת אותם מבחנים, תוך שימת דגש, במקביל, אודות הכישורים הנדרשים על מנת להצליח בבחינות.

ב"ניב רווח פסיכומטרי" תמצאו צוות רחב של מומחים לבחינה הפסיכומטרית. צוות שהוכיח לאורך השנים את איכות עבודתו למול העובדה שהתלמידים שלקחו חלק בקורסים של החברה זכו לממוצע ציונים הגבוה ב-100 נקודות לעומת הממוצע הארצי.

צוות המדריכים והמומחים ב"ניב רווח פסיכומטרי" מתעדכן לאורך השנים אודות חומרי הבחינה במבחני הפסיכומטרי על מנת לזהות מגמות ומאפיינים מסוימים בשאלות ובכך מאפשר למורים ולתלמידים להכיר מקרוב את החומרים הרלוונטיים לבחינות בעתיד, תוך היכולת להתכונן אליהם כראוי. הדבר מקבל ביטוי בכל שכל שאלה שנשאלת במבחן פסיכומטרי זוכה לניתוח מעמיק של צוות המורים והמומחים. ניתוח המקבל ביטוי בהמשך הלימודים וביכולת של המורים והתלמידים להתמודד כראוי לסוג דומה של אותן שאלות. בנוסף לכך, דואגים ב"ניב רווח פסיכומטרי" להכשרה מקיפה ומתמשכת של צוות המורים וזאת בכדי שאלו יוכלו להשתפר תוך כדי תנועה ולהכיר שיטות עבודה ולימוד חדשות אותן הם מביאים לכיתות.

לצד כל אלו נהנים התלמידים ב"ניב רווח פסיכומטרי" מערכת לימוד עצמית אותה מפיק רווח יחד עם צוות המומחים בחברה. ערכת הלימוד העצמית מתעדכנת לקראת כל בחינה פסיכומטרית ויש בה לתרום לשיפור הציונים עבור אלו שבחרו לגשת למועד נוסף.

ערכות הלימוד של "ניב רווח פסיכומטרי" מגיעות בשלושה ערכות שונות – ערכת ה-Classic, ערכת ה-Premium וערכת Solo. הערכות מוצעות למכירה גם עבור תלמידים שלא נרשמו לקורס הפסיכומטרי.

ערכת ה-Classic כוללת בתוכה כ-13 ספרים שכוללים את כל נושאי הבחינה הפסיכומטרית, כשמונה סימולציות ושעון סטופר. לצד הערכה נהנים התלמידים מתוכנית לימודים גמישה ומותאמת אישית – תוכנית Flexometry. במסגרת הערכה ימצאו התלמידים סרטונים של רווח עצמו בנוגע לכל נושאי הלימוד, תמיכה של מדריכים בקבוצת פייסבוק סגורה, גישה מלאה לאזור התלמידים באתר האינטרנט ותוכנת מילים ייחודית ללימוד עברית ואנגלית.

ערכת ה-Premium כוללת גם היא כ-13 ספרים הכוללים את כל נושאי הבחינה הפסיכומטרית. בנוסף לאלו, כוללת ערכת ה-Premium את שאר תכני ערכת ה-Classic וזאת בנוסף לתמיכה אישית של מדריכים גם דרך ה-Whatsapp ובדיקה מקצועית של מומחים אודות שלושה חיבורים שעל התלמידים לחבר.

הערכה השלישית היא ערכת ה-Solo. מדובר בערכה "רזה" יותר עבור תלמידים המעוניינים ליהנות מהתכנים הלימודיים של ערכת ה-Classic ללא הצורך בגישה למדריכים דרך הרשתות החברתיות השונות.

על מנת להבין לעומק את איכויותיו של רווח והחברה אותה הקים, ניתן להתרשם משיתוף הפעולה יוצא הדופן של רווח עם שני יוצאי יחידה 8200 מאגף המודיעין של צה"ל. מדובר על אברהם ריספלר, בוגר 8200 ובעבר מפקד בקורסי ההכשרה של היחידה ובמדריך ביחידה רומן דבורקין. ריספלר ודבורקין חברו יחד על מנת לפתח ערכת הכנה ייחודית עבור צעירים המעוניינים לשפר את סיכוייהם להתקבל ל-8200 או כל יחידת מודיעין אחרת במסגרת המיונים שעורך צה"ל.

על מנת שיוכלו ריספלר ודבורקין לפתח ערכה איכותית ומשמעותית עבור אותם צעירים, בחנו השניים מספר חברות חיצוניות בכדי להפיק ערכה יעילה. הבדיקה בין מספר גופים הובילה את השניים לבחור בסופו של דבר ב"ניב רווח פסיכומטרי". החיבור בין הצדדים הוליד, כפי שתיאר ריספלד אשתקד ל"ערוץ 7" את "ערכת ההכנה משלבת תרגול מעשי ושאלות לבחינה עצמית תוך כדי הלמידה, במטרה להקנות כלים מעשיים ובכדי לעזור לכם להבין כיצד הנושאים הנלמדים באים לידי ביטוי בפועל בעולם הסייבר. בנוסף, ערכת ההכנה מכילה מבחני תרגול בנושאים אותם בוחנים במיונים ומאפשרת לכם לבחון את הידע שלכם ולשפר את נקודות החולשה".

ניתן לסכם ולומר בביטחון כי "ניב רווח פסיכומטרי" מהווה מודל מצליח של אחד מבתי הספר המובילים בכל הנוגע לקורס ההכנה לפסיכומטרי. עבור מי שבוחן את מסגרות הלימוד לקראת הבחינה, חשוב שייקח בחשבון את מה שב"ניב רווח פסיכומטרי" מציעים לו.

לימודי עריכת דין

מתוך רשימת המקצועות הפופולריים, אין ספק כי עריכת הדין היא אחד מתחומי העיסוק הכובשים את המקומות הראשונים. העולם המשפטי מאז ומעולם הצית את דמיונם של

קרא עוד »
לימודים בקנדה

לימודים בקנדה

במקרה שבו אתם מעוניינים לעבור לקנדה על מנת ללמוד באחד ממוסדות הלימוד במדינה, הפרוצדורה שאותה תצטרכו לעבור תהיה קצת שונה.  ראשית עליכם להציג מכתב קבלה

קרא עוד »