קידום: קדימה לקידום פסיכומטרי – לך תצטיין

חברת "קידום" מהווה את אחת מחברות ההשכלה המובילות בישראל. "קידום" קיימת כבר יותר משלושה עשורים, כשתחתיה עברו מאות אלפי תלמידים ברחבי הארץ, שזכו בכל עת ליהנות מחוויות למידה מתקדמות, תוך היכולת להעניק מענה רחב ופרטני לכל תלמיד.

הפריסה הרחבה של "קידום" מקריית שמונה בצפון ועד הסניף הדרומי ביותר במצפה רמון מאפשרת לכל תלמיד ליהנות מחוויית הלימוד שמוענקת ב"קידום". מערך השירותים הלימודיים של "קידום" כולל קורסים להכנה למבחן הפסיכומטרי, השלמת בגרויות, מבחני אמי"ר (מבחני מיון בשפה האנגלית שבו עושות שימוש מוסדות להשכלה גבוהה בישראל) ומבחני GMAT (מבחני קבלה באנגלית לתואר שני במנהל עסקים הנהוגים במוסדות הלימוד המובילים בעולם).

קורס נוסף שהתווסף עם השנים ב"קידום" הוא קורס ה"וול סטריט" ללימוד אנגלית. קורס המאפשר לישראלים רבים ללמוד ולשפר את האנגלית שלהם, הן בעבור תחום המקצוע בו הם נדרשים לאנגלית ברמה גבוהה והם עבור מי שרוצה לשפר ולחדד את האנגלית.

בתחום ההכנה למבחן הפסיכומטרי מציעה "קידום" מגוון מסגרות לימודיות, כשבין היתר יכולים תלמידי תיכון מצטיינים להירשם לקורס פסיכומטרי המיועד להם, קורס פסיכומטרי דרך למידה מהבית – קורס שהפך רלוונטי יותר בחודשים האחרונים בשל משבר הקורונה, קורס פסיכומטרי בשפה הרוסית ואף קורסים למגזר החרדי תוך הקפדה על הפרדה בין נשים לגברים. קורס הפסיכומטרי של "קידום" נעשה תוך שימוש בעזרים טכנולוגיים מתקדמים, שימוש במגוון עזרים לייעול הלמידה, טכניקות לימוד וזיכרון ועוד.

ב"קידום" גאים במערכת הלימוד האדפטיבית שבנו לאורך השנים. מערכת המסוגלת להתאים את תכני הקורס השונים עבור כל תלמיד, להכיר את יכולותיו, לעקוב אחר התקדמותו לאורך הקורס ולבנות בזמן אמת תוכנית לימודית המותאמת בצורה פרטנית.

לצד אותה מערכת לימוד אדפטיבית, זוכה כל תלמיד לקבל מהמדריכים מטלות לימודיות שעליו להשלים בזמנו הפנוי, תוך שימת דגש על תחומי הלימוד שהתגלו ככאלו שעל התלמיד לחזק.

ההתאמה האישית ב"קידום" לכל תלמיד מקבלת ביטוי גם במסגרת הלימוד הקבוצתי, זאת תוך יכולתה וניסיונה של "קידום" בהקמת קבוצות לימוד ותרגול קטנות המורכבות מתלמידים בעלי אותה רמה לימודית וכאלו עם אתגרים דומים.

כל תלמיד ב"קידום" זוכה לקבל לוח חכם המאפשר לו להקשיב למדריך בזמן השיעור מבלי הצורך לתמלל או לרשום את דבריו, כשהנושאים עליהם מדבר המדריך מופיעים בצורה נוחה ונגישה באותו לוח. בסוף כל שיעור מקבל כל תלמיד למייל מצגת רחבה ובה כל החומר אליו נחשף בלוח החכם.

קורס ייחודי הקיים ב"קידום" הוא קורס "מועדון 700". מדובר על קורס פסיכומטרי למצטיינים, כשדרגת הקושי של קבוצות הלימוד בו הן גבוהות. הקורס מיועד למי ששואף וזקוק לתוצאות גבוהות במבחן הפסיכומטרי על מנת להתקבל ללימודים גבוהים הדורשים ציון של 700 ומעלה. ב"קידום" דוגמים את התלמידים שהראו יכולות גבוהות במבחן הדיאגנוסטי שניתן לכל תלמיד בטרם מתחיל הקורס על מנת לבחון מקרוב מי יכול להתאים לקורס "מועדון 700". הקורס נחשב לאינטנסיבי יותר ורמת השיעורים מותאמת ליכולות הגבוהות של התלמידים. מנתונים שנאספו לאורך השנים ב"קידום" התגלה ש-90% מהתלמידים של קורס "מועדון 700" אכן זכו לקבל בבחינה הפסיכומטרית ציון גבוה מ-700.

ביטוי להצלחתה של "קידום" בתחום ההשכלה הגבוהה קיבל ביטוי בקיץ 2005 כשחברת "קפלן הכנה לבחינות" מקבוצת "וושינגטון פוסט" רכשה את החברה. מדובר על חברה שמחזור הכנסותיה נכון לאותה שנה היה 1.1 מיליארד דולרים. "קפלן" מהווה חברה בולטת בתחום שירותי החינוך עבור הכנה לבחינות מקדימות לאוניברסיטאות בארה"ב. מטה החברה יושב בניו יורק, כשלה שלוחות במדינות רבות ברחבי העולם והיא בחרה ב"קידום" להיות השלוחה שלה בישראל.

אתר האינטרנט של "קידום" >>> https://www.kidum.com/

לימודי עריכת דין

מתוך רשימת המקצועות הפופולריים, אין ספק כי עריכת הדין היא אחד מתחומי העיסוק הכובשים את המקומות הראשונים. העולם המשפטי מאז ומעולם הצית את דמיונם של

קרא עוד »
לימודים בקנדה

לימודים בקנדה

במקרה שבו אתם מעוניינים לעבור לקנדה על מנת ללמוד באחד ממוסדות הלימוד במדינה, הפרוצדורה שאותה תצטרכו לעבור תהיה קצת שונה.  ראשית עליכם להציג מכתב קבלה

קרא עוד »